ПРО НАС

У 1997 році IRENA розпочала діяльність у сфері нижньої білизни, з представлення на українському ринку відомих польських брендів KEY, Eldar, Corin, Kinga, AVA, Kris Line, Coemi.

Ми регулярно розширюємо асортимент, орієнтуючись на потреби наших клієнтів та динаміку ринку.

Протягом 25 років роботи компанія реалізувала наступні бізнес проекти:
• побудова дилерської мережі у всіх обласних центрах України;
• мережа власних магазинів білизни SHATO;
• філія зі складськими приміщеннями і кваліфікованим персоналом у Львові та Києві;
• створення та успішне просування на ринку власних торгових марок Wiktoria, Calipso;
• спільне виробництво одягу та білизни бренду SHATO.

МІСІЯ ТА ПРИНЦИПИ
Від початку своєї діяльності IRENA незмінно дотримується ідеї комфортної та успішної співпраці у роботі з партнерами:
• пропонуємо нашим партнерам низку стимулюючих та бонусних програм;
• проводимо виїзні передпокази нових колекцій для постійних клієнтів;
• при потребі, представники нашої компанії проведуть навчання для працівників, розкажуть всі нюанси щодо нових зразків продукції.
• завчасно інформуємо наших партнерів про новинки на ринку, імпортуючи актуальні колекції закордонних торгових марок, з якими активно співпрацюємо;
• відповідально підходимо до вибору постачальників тканин та аксесуарів, які використовуємо при створенні наших колекцій.

Головним принципом IRENA незмінно залишається взаємовигідна співпраця з партнерами та задоволення кінцевого споживача високою якістю придбаної продукції.

ДОМАШНІЙ ОДЯГ ТА БІЛИЗНА ДЛЯ СНУ

Домашній одяг відомих європейських брендів: Coemi, Shato, Vanilla, Dobranocka, Fabio, Taro. Також комплекти, піжами, сорочки та халати виробництва власної торгової марки Wiktoria.

Бренди Shato та Wiktoria регулярно радують новими випусками ексклюзивних колекцій. Домашній одяг Shato призначений дарувати затишок і підкреслювати красу, адже кожен елемент від туніки, блузки і брюк, легінсів, шортів, капрі в будь-якому поєднанні завжди виглядає бездоганно і стильно. На вибір клієнтів ми надаємо величезну кількість товару різного фасону для будь-якої пори року: від легких сорочок до теплих суконь та піжам оригінального і незвичайного крою.
Ми подбали і про сильну половину, представивши чоловічі моделі халатів, комплектів для сну та домашнього одягу. Актуальне забарвлення і зручний крій були створені дизайнерами спеціально для чоловіків, що цінують комфорт.

КОРСЕТНА БІЛИЗНА
Корсетний відділ гуртівні «Ірена» представлений відомими польськими брендами: Kinga, Ava, Corin, Kris Line, Konrad, Shato, Lupo, Mitex, Julimex.

Білизна SHATO - речі, у які без сумніву закохається Ваше тіло. Створюючи нову колекцію, ми приділяємо увагу пошуку нових форм, силуетів, а також вибору відповідних матеріалів. Для нас важливо створювати білизну, яка підкреслить та збереже форму і в той же час створить відчуття цілковитого комфорту. Ми працюємо з кращими та сертифікованими виробниками тканин і фурнітури. Наші клієнти - жінки різного віку та професій, у білизні ТМ SHATO ми об'єднали бажання кожної з них бути особливою.

Все це та багато іншого Ви можете купити у нашому інтернет-магазині IRENA

IRENA - це інтернет-магазин вишуканої нижньої білизни та зручного домашнього одягу від європейських брендів та власних торгових марок.
У нашому віртуальному каталозі Ви знайдете: одяг, білизну та аксесуари від європейських і українських виробників. Ми завжди в курсі найновіших тенденцій ринку, оскільки працюємо напряму з виробниками та з їхніми офіційними представниками. У нас є все, що потрібно для створення неповторного образу.

Також проводяться сезонні знижки та акції.

Телефонуйте, пишіть і наші менеджери з радістю допоможуть Вам зробити вибір!