ДОСТАВКА

Доставка здійснюється в будь-яке зазначене місце в Україні, провідними кур'єрськими та поштовими службами!

Сервіс адресної доставки «Нова Пошта»
До відділення «Нова Пошта»
До відділення«JUSTIN»

«Нова Пошта»

За вказаною Вами адресою Ви можете отримати посилку кур'єром.
В день прибуття посилки в Ваше місто, зазвичай після 11:00, з Вами зв'яжеться представник кур'єрської служби для узгодження зручного часу доставки. Кур'єрська доставка без можливості примірки.

До відділення «Нова Пошта»
Замовлення доставляється на вказане Вами відділення «Нова пошта» у Вашому місті. Посилки лежать на складі протягом 5 робочих днів, на 6-й день посилка повертається назад.
Доставка без можливості примірки.

«JUSTIN»

Оплата при отримані замовлення у відділеннях «JUSTIN». Комісія за рахунок клієнта – 1,5% від суми замовлення (не менше 10 грн).


Повернення та Обмін

Ви можете повернути покупку протягом 14 календарних днів з дня отримання товару, якщо з якихось причин Вам не підійшло замовлення. Умови повернення:
1) якщо він не використовувався;
2) збережений товарний вигляд (відсутні плями, зачіпки, заломи та вм'ятини);
3) збережена цілісність пломби, ярликів, оригінальної упаковки;
4) у Вас зберігся розрахунковий документ.
Обмін і повернення здійснюється за рахунок покупця за тарифами перевізників. ​В разі, коли причиною повернення стала помилка нашого магазину (не той розмір або колір надіслано, товар має фабричний брак), витрати на обмін та повернення ми беремо на себе.
Наступні товари приймаємо лише в нерозкритій упаковці, тобто якщо Ви просто передумали, не приміряючи покупку: колготки, панчохи, шкарпетки, боді, наклейки на груди, бюстгальтери, вкладиші для бюстгальтера, бандалетки, портупеї, пояси для панчох.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.94 р., спідня білизна поверненню та обміну не підлягає.
У нашому інтернет-магазині Ви можете бути впевнені на 100%, що купили справді нову річ.
В разі проблем з підбором розмірів скористайтеся консультацією наших кваліфікованих менеджерів.